Jak být šťastná a plná sil ve 21. století

Tištěná kniha

Návrat domů

Tato inspirativní kniha vám pomůže stát se moudrou královnou svého života. Ženou, která ví, že být tím, kdo je, úplně stačí.  

Kniha plná zásadních informací je darem pro každou ženu, která hledá v životě harmonii a rovnováhu.

Najdete v ní lehce realizovatelné rady z oblasti

 • třídění nepotřebných věcí podle zásad Feng Shui,
 • vědomého utváření harmonického domova,
 • hospodaření s osobní energií,
 • posílení intuice
 • a mnoho dalších.

Každá z kapitol vás láskyplně povede domů, k sobě samé, do vašeho středu.

Díky 33 inspirativním cvičením a dalším praktickým návodům objevíte svou vnitřní moudrost a začnete v souladu s ní vytvářet svůj domov i život.

Blanka Vun Kannon

Většinu z nás nikdo nenaučil, jak být v dnešním světě plném technologií sama sebou a žít harmonický život. Je tedy pochopitelné, pokud se cítíte permanentně vyčerpaná nebo pravidelně zažíváte chaos místo vnitřního klidu.

Blanka Vun Kannon přináší snadno proveditelné postupy, jak zharmonizovat svůj život. Ať už jste zaměstnaná žena, maminka na mateřské dovolené, nebo na volné noze, v Návratu domů najdete inspiraci, jak hospodařit se svou energií, posílit svou intuici a vnést do svého života více klidu a lehkosti.  

Návrat domů představuje několik cest k harmonii a rovnováze.

 • Třídění nepotřebných věcí podle zásad Feng Shui jako nástroje transformace,
 • vědomé utváření domova jako životní kotvy,
 • rytmus roku jako zdroj energie,
 • celostní systém 4 elementů (Vzduch, Voda, Oheň a Země)
 • napojení na sílu rodové linie a další.

Každá z kapitol této výjimečné knihy vás láskyplně povede domů, k sobě samé, do vašeho středu. Můžete si vybrat z 33 praktických cvičení pro šťastný život, která vám pomohou začít dělat ve svém životě malé, ale důležité změny. Autorčin osobní příběh ztráty rovnováhy a jejího nalezení vás posílí a povzbudí k objevení toho, co je právě pro vás v životě důležité.

I ve 21. století je možné mít plno sil, být šťastná a žít v rovnováze. Tato inspirativní kniha vám pomůže stát se moudrou královnou svého života. Ženou, která ví, že být tím, kdo je, úplně stačí.  

Hluboká a jemná kniha, která pomůže udržet klid v duši i v době koronavirové.
Stanka Sobolováspoluautorka knihy Tajemství ženské prosperity

Nahlédněte do knihy:

(Klikem na obrázek se vám otevře do nového okna, můžete si ho tam zvětšit a číst.)

 • 224 stran
 • 24 cm výška, 17 cm šířka
 • Pevné desky
 • Kvalitní papír
 • Celobarevná
 • Originální ručně malované ilustrace Lenky Blažejové
 • Vydavá: Nakladatelství Smart Press, 2019

O NÁVRATU DOMŮ řekli:

V knize jsem došla k mnoha AHA momentům, a opravdu mne nadchla. Je psaná laskavě, srozumitelně, s pochopením a láskou. Je prostě psaná od srdce. Při čtení u mne začaly probíhat pozitivní změny.
Znovu se zamilovávám do svého domova, dokonce mně těší i úklid. Kdesi v hloubi duše jsem vždy věděla kdo jsem, ale postupem času jsem na to trochu pozapomněla. Díky Blančině knize se mi podařilo znovu se najít, rozpomenout si.

Jana Jílková
Zdraví 3 v 1

Návrat domů je zásadní kniha, která má sílu měnit životy lidí. Při jejím čtení jsem měla neustále husí kůži a věděla jsem, že to je kniha, ke které se budu opakovaně vracet, abych tam pokaždé našla něco nového a inspirativního pro svůj život. Miluju Blančin styl psaní, který propojuje silný osobní příběh s řadou podnětných informací týkajících se toho, jak si jako ženy můžeme jinak — mnohem jednodušeji, láskyplněji a pohodověji — uspořádat svůj život.

Blanka krom jiného staví na specifickém druhu umění Feng Shui, které klade velký důraz na zbavení se věcí,  jež vnášejí do našich životů disharmonii a drží nás ve starých nebo negativních mentálních kolejích. Mistrným způsobem také vysvětluje, jak dosáhnout v životě rovnováhy tím, že do něj zapojíme všechny 4 základní živly, které jsou — jak Blanka ukazuje — všude kolem nás, třeba i v našem každodenním životě v bytě uprostřed města.

Blančiným nejsilnějším darem je dávat jednoduché, maximálně praktické a přitom lehce realizovatelné rady a tipy! Návrat domů je kniha poctivě odžitá. Nejsou to nějaké nasbírané poučky z jiných knih. Je v ní přesvědčivost za každou větou. Je zároveň hutná, ale srozumitelná, plná zásadních informací a inspirativních rad, tipů a triků, ale taky láskyplné a harmonické energie a autorky osobně v plné síle...

Knihu bych rozhodně doporučila všem ženám, které se mají rády a chtějí ve svém životě a domově něco vylepšit. A i když byla napsána zejména pro ženy, mohou si z ní své odnést i muži. Moudrost v ní skrytá se rozhodně neomezuje na jedno pohlaví!

Dana-Sofie Šlancarová
Spoluautorka knihy Návod na ženy

Som vďačná, že som si knihu kúpila. Je úžasná. Návrat domov je to, čo hneď, stránku po stránke, začalo meniť môj život. Vytriedila som už kopu vecí a mám z toho obrovskú radosť. Za posledné týždne zažívam viac vďaky a som prítomnejšia ako za celý môj život! Ďakujem za seba a svojho sedemročného syna... lebo pre seba i pre neho je dôležité aby som bola "doma" :-)

Tatiana Kocianova

Tato kniha si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Doporučuji ji všem, kteří hledají ve svém životě způsoby, jak dočerpat energii a klid. Návrat domů totiž odhaluje nejen kořeny problémů života ve 21. století, ale skutečně přináší konkrétní postupy, jak znovu nalézt v životě rovnováhu.

Barbora Cirklová
báryblog

Co se mi líbilo na knize nejvíce? Ten klid a pohoda, která z ní sálá a úplně vás tou náladou na změnu nakazí.

Veronika Hladíková
Knihy na cestách

Krásný průvodce, který vám pomůže se zaposlouchat do vnitřního ticha
Olga BuškováDesignerka života
Když na sebe chvíli necháte působit její obsah, zjistíte, že je svým způsobem magická! Dávám NÁVRATU DOMŮ za 1* a rozhodně mu ve své knihovně vyhradím čestné místo.
Alena KouteckáZakladatelka časopisu Vnitřní síla