Jak být šťastná a plná sil ve 21. století

Tištěná kniha

Návrat domů

Cesty k moudrosti, životní rovnováze a k sobě samé 

Tato kniha plná zásadních informací je pro každou ženu, která hledá v životě harmonii, rovnováhu a naplnění.

Najdete v ní lehce realizovatelné rady z oblasti

 • třídění nepotřebných věcí podle zásad Feng Shui,
 • vědomého utváření harmonického domova,
 • hospodaření s osobní energií,
 • posílení intuice
 • a mnoho dalších.

Každá z kapitol vás láskyplně povede domů, k sobě samé, do vašeho středu.

Díky 33 inspirativním cvičením a dalším praktickým návodům objevíte svou vnitřní moudrost a začnete v souladu s ní vytvářet svůj domov i život.

Většinu z nás nikdo nenaučil, jak být v dnešním světě plném technologií sama sebou a žít harmonický život. Je tedy pochopitelné, pokud se cítíte permanentně vyčerpaná nebo pravidelně zažíváte chaos či nenaplnění místo vnitřního klidu.

Blanka Vun Kannon přináší snadno proveditelné postupy, jak zharmonizovat svůj život. Ať už jste zaměstnaná žena, maminka na mateřské dovolené, nebo na volné noze, v Návratu domů najdete inspiraci, jak hospodařit se svou energií, posílit svou intuici a vnést do svého života více klidu, naplnění a lehkosti.  

„Ta kniha je balzám pro vyčerpanou duši.“

Návrat domů představuje několik cest k harmonii a rovnováze.

 • Třídění nepotřebných věcí podle zásad Feng Shui jako nástroje transformace,
 • vědomé utváření domova jako životní kotvy,
 • rytmus roku jako zdroj energie a životní lehkosti,
 • celostní systém 4 elementů (Vzduch, Voda, Oheň a Země)
 • principy energetické rovnováhy pro 21. století
 • napojení na sílu rodové linie a další.

Zjistíte, jak žít celistvě, ze svého středu, a také jak to reálně ve 21. století udělat. Můžete si vybrat z 33 praktických cvičení pro šťastný život, která vám pomohou začít dělat ve svém životě malé, ale důležité změny. Autorčin osobní příběh ztráty rovnováhy a jejího nalezení vás posílí a povzbudí k objevení toho, co je právě pro vás v životě důležité.

I ve 21. století je možné mít plno sil, být šťastná a žít v rovnováze. Tato inspirativní kniha vám pomůže stát se moudrou královnou svého života. Ženou, která ví, že být tím, kdo je, úplně stačí.  

Hluboká a jemná kniha, která pomůže udržet klid v duši i v době koronavirové.
Stanka Sobolováspoluautorka knihy Tajemství ženské prosperity
Někeré pasáže čtu stále dokola a vstřebávám je jako osvěžující elixír moudrosti.
Tereza BoškováZakladatelka Rituály proti všednosti

Nahlédněte do knihy:

(Klikem na obrázek se vám otevře do nového okna, můžete si ho tam zvětšit a číst.)

 • 224 stran
 • 24 cm výška, 17 cm šířka
 • Pevné desky
 • Kvalitní papír
 • Celobarevná
 • Originální ručně malované ilustrace Lenky Blažejové
 • Vydavá: Nakladatelství Smart Press, 2019
Ilustrátorka Lenka Blažejová

Kdo je autorka knihy Blanka Vun Kannon

Česká poradkyně Fen Shui a lektorka programu harmonického života Soul Coaching. Ve své práci vychází z osobní zkušenosti vyhoření, která ji ve 37 letech přiměla zcela změnit svůj život. Pomáhá ženám všech generací začít si více věřit, nebát se změny a vytvořit si domov a život podle svých představ. Od roku 2010 žije v USA, do Česka přijíždí několikrát za rok.

Reakce čtenářek

Návrat domů je zásadní kniha, která má sílu měnit životy lidí. Při jejím čtení jsem měla neustále husí kůži a věděla jsem, že se k ní budu opakovaně vracet.
Dana-Sofie ŠlancarováZakladatelka projektu Cyklická žena®
Krásný průvodce,
který vám pomůže se zaposlouchat
do vnitřního ticha.
Olga BuškováDesignerka života
Čtivá, opravdová kniha plná inspirace. Doporučuji všem ženám, které se chtějí navrátit samy k sobě.
Aneta KončulováZakladatelka Biodanza ČR
Tato kniha si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Doporučuji ji všem, kteří hledají ve svém životě způsoby, jak dočerpat energii a klid. Návrat domů totiž odhaluje nejen kořeny problémů života ve 21. století, ale skutečně přináší konkrétní postupy, jak znovu nalézt v životě rovnováhu.
Barbora Cirklová báryblog

„Myslím, že takového průvodce potřebuje každá moderní žena, která cítí, že za tím vším, co nás
obklopuje a čím procházíme, je mnohem víc.“

Tereza Bošková

Průvodkyně žen, ritualistka a tanečnice

⬇︎

Když jsem se začetla do knihy Návrat domů Blanky Vun Kannon, měla jsem okamžitě pocit velkého souznění. Miluji její styl – tak osobní, čtivý a zároveň úsporný. Líbí se mi, jak dovede vystihnout prvky dávné moudrosti a srozumitelně je nabídnout moderním ženám. Příklady z jejího života i ze života jejích klientů jen dokazují, že tyto dávné techniky stále fungují.


Je dobré si znovu uvědomit, že pomoc, která se nám nabízí, když chceme změnit a zlepšit svůj život, je doslova na dosah ruky. Není v tom nic složitého a není ani nijak nedostupná. Živly, feng šuej a základy práce s myslí prostě fungují. A Blanka je výborná průvodkyně.

Miluji její nádhernou češtinu.

Už když jsem si přečetla obsah knihy, věděla jsem, že Blanka své učení dovede propojit skvělým a pochopitelným způsobem tak, aby to lidem pomohlo. Vnímám knihu jako skvělého průvodce na cestě zpět domů.

Myslím, že takového průvodce potřebuje každá moderní žena, která cítí, že za tím vším, co nás obklopuje a čím procházíme, je mnohem víc. A také jej upotřebí každá žena, která věří, že máme mnohem větší tvůrčí vliv na svou budoucnost, než si možná připouštíme.

Cvičení a praktické kroky, které Blanka nabízí, jsou jednoduché a mají téměř okamžitý efekt. Při čtení knihy se vám přirozeně zlepší všímavost a láskyplnost. Některé pasáže čtu stále dokola a vstřebávám je jako osvěžující elixír moudrosti.

Kniha určitě patří do knihovny každé ženy, která chce tvořit tu nejlepší verzi svého života, která chce žít tento život v harmonii a energii, probuzená a konstantně zamilovaná do jeho proudu.

Tahle knížka mě osobně nadchla. A také mi skutečně pomohla. Líbí se mi, že sice vysvětluje, ale ponechává tvoření JEN na mé duši a vlastní intuici.
Martina BoledovičováSpoluautorka knihy Tradinář, zakladatelka nakladatelství Smart Press
Co se mi líbilo na knize nejvíce?
Ten klid a pohoda, která z ní sálá a úplně vás tou náladou na změnu nakazí.

Veronika HladíkováKnihy na cestách

Okamžitě po přečtení jsem zatoužila zútulnit naši ložnici. Uvědomila jsem si, že děti mají krásné pokojíčky a my s mužem ještě 4 roky po stěhování v koutu ložnice několik nevybalených krabic. Díky knize jsem si uvědomila, že je v pořádku, když se chci doma cítit dobře, že čerpám energii právě tam.
Zuzana Miškufovámajitelka bezobalového obchodu Kohoutek ve dvoře
Velice čtivá, zajímavá kniha, měla jsem pocit, jakoby autorka mluvila přímo ke mně. Navíc mě okouzlily velmi jemné ilustrace i příjemná obálka, které se k celému dílu perfektně hodí.
Zdeňka Kudováredaktorka

Som vďačná, že som si knihu kúpila. Je úžasná. Návrat domov je to, čo hneď, stránku po stránke, začalo meniť môj život. Vytriedila som už kopu vecí a mám z toho obrovskú radosť.

Za posledné týždne zažívam viac vďaky a som prítomnejšia ako za celý môj život! Ďakujem za seba a svojho sedemročného syna... lebo pre seba i pre neho je dôležité aby som bola "doma" :-)

Tatiana Kocianova

V knize jsem došla k mnoha AHA momentům, a opravdu mne nadchla. Je psaná laskavě, srozumitelně, s pochopením a láskou. Je prostě psaná od srdce. Při čtení u mne začaly probíhat pozitivní změny. Znovu se zamilovávám do svého domova, dokonce mně těší i úklid. Kdesi v hloubi duše jsem vždy věděla kdo jsem, ale postupem času jsem na to trochu pozapomněla. Díky Blančině knize se mi podařilo znovu se najít, rozpomenout si.
Jana JílkováZdraví 3 v 1
Když na sebe chvíli necháte působit její obsah, zjistíte, že je svým způsobem magická! Dávám NÁVRATU DOMŮ za 1* a rozhodně mu ve své knihovně vyhradím čestné místo.
Alena KouteckáZakladatelka časopisu Vnitřní síla
Po přečtení knihy Návrat domů jsem se opravdu cítila jako bych přijela po dlouhém výletu domů. Těšila jsem se tam. Kousek mě vědělo, co tam bude a část byla naopak překvapená, protože už pozapomněla, co tam čekat.
Štěpánka ČápováVyživová poradkyně

„Nejsou to nějaké nasbírané poučky z jiných knih. V této knize je přesvědčivost za každou větou.“

Dana-Sofie Šlancarová

Zakladatelka projektu Cyklická žena®

⬇︎

Návrat domů je zásadní kniha, která má sílu měnit životy lidí. Při jejím čtení jsem měla neustále husí kůži a věděla jsem, že to je kniha, ke které se budu opakovaně vracet, abych tam pokaždé našla něco nového a inspirativního pro svůj život. Miluju Blančin styl psaní, který propojuje silný osobní příběh s řadou podnětných informací týkajících se toho, jak si jako ženy můžeme jinak — mnohem jednodušeji, láskyplněji a pohodověji — uspořádat svůj život.


Blanka krom jiného staví na specifickém druhu umění Feng Shui, které klade velký důraz na zbavení se věcí,  jež vnášejí do našich životů disharmonii a drží nás ve starých nebo negativních mentálních kolejích. Mistrným způsobem také vysvětluje, jak dosáhnout v životě rovnováhy tím, že do něj zapojíme všechny 4 základní živly, které jsou — jak Blanka ukazuje — všude kolem nás, třeba i v našem každodenním životě v bytě uprostřed města.

Blančiným nejsilnějším darem je dávat jednoduché, maximálně praktické a přitom lehce realizovatelné rady a tipy! Návrat domů je kniha poctivě odžitá. Nejsou to nějaké nasbírané poučky z jiných knih. Je v ní přesvědčivost za každou větou. Je zároveň hutná, ale srozumitelná, plná zásadních informací a inspirativních rad, tipů a triků, ale taky láskyplné a harmonické energie a autorky osobně v plné síle...

Knihu bych rozhodně doporučila všem ženám, které se mají rády a chtějí ve svém životě a domově něco vylepšit. A i když byla napsána zejména pro ženy, mohou si z ní své odnést i muži. Moudrost v ní skrytá se rozhodně neomezuje na jedno pohlaví!