Dana-Sofie Šlancarová:

 

„Program Šťastnější za 28 dní je něžný a laskavý.  Zároveň ale velmi silný – pomůže vám vytvořit prostor pro vše nové, po čem toužíte.“

Sofie doporučuje Soul Coaching

„Blančin program jsem absolvovala před několika lety a musím říct, že by jím měly projít všechny ženy! Ne snad povinně, protože jeho záměr je přesně opačný – dovolit si naslouchat těm částem sebe sama, kterým většinou pod záplavou vnějších každodenních povinností nedopřáváme sluchu.
 
A právě toto vám program umožní: jasně a jednoznačně vás nasměruje k tomu, jak si doma i v životě uklidit, a tím vytvořit prostor pro vše nové a zásadní, co jste v něm kdy chtěly mít.

Objevíte velké pomocníky – 4 elementy – kteří vám mohou řadu věcí ulehčit a udělat za vás…Což je skvělá zpráva, protože to znamená, že na to konečně nejste samy! Můžete se nechat vést a nést – a přesto se vytoužené změny mohou dít. Magie? Možná. Tak jako tak to vím z vlastní zkušenosti – a vy si to můžete vyzkoušet také! “

Toužíte objevit, jak žít v souladu sama se sebou?

 • Mít každý den klid v duši, i když není všechno hotovo?
 • Žít naplno, aniž by vás to vyčerpávalo?
 • Mít více času na to, co je pro vás opravdu důležité?

Možná se ptáte:

Je to vůbec dnes možné?
Může moderní žena jako já žít svůj vlastní život?

Mně samotné se to kdysi zdálo nedosažitelné...

Roky jsem fungovala spíš jako stroj... Byla jsem vyčerpaná, vystresovaná a nevěděla, co vlastně od života chci. O souladu se sebou nemohla být ani řeč.

V roce 2012 jsem objevila program SOUL COACHING®, díky kterému jsem:

 • Objevila, jaký život vlastně chci žít.
 • Našla odvahu ho skutečně začít žít a být sama sebou.
 • Začala prožívat klid v duši jako normální součást mého každodenního života – a je to pocit k nezaplacení!

Dnes se cítím jako ZNOVUZROZENÁ.
Žít svůj vlastní život je tak moc lepší než to, co jsem žila kdysi...

Blanka Vun Kannon

Průvodkyně programem Šťastnější za 28 dní – Soul Coaching®

Naučíte se jedinečné postupy:

JAK se napojit na hlas nitra a zbavit se limitujících návyků.
JAK mnohonásobně zvýšit svou životní energii a každodenní radost.
JAK najít klid v duši a objevit, co vás naplňuje.

Jsem osobně vyškolená autorkou programu,

americkou učitelkou Denise Linn.

S Denise Linn jsem 4 týdny osobně studovala v Kalifornii a mnoho let studuji na dálku. Fascinuje mně hlavně tím, že opravdu žije to, co učí.

Na vlastní oči jsem viděla její nezměrnou životní vitalitu, radost a lidskost. A zároveň ochotu ukazovat v praxi, jak sama překonává své životní výzvy.

Soul Coaching® je o autentickém životě ze svého středu a pomůže vám:

 • Propustit nepotřebné věci z vašeho příbytku.
 • Odstranit ze života staré bloky a překážky.
 • Udělat si jasno ve vašich prioritách a potřebách.
 • Prožívat klid a radost ze života (i když není všechno hotovo)
 • Posílit vaši vrozenou schopnost žít své sny a začít je žít.

Soul Coaching® = duše koučem

Soul Coaching® sestává z praktických a pečlivě propracovaných kroků na každý den. Zásadně zvyšuje schopnost:

🌸 slyšet své vnitřní vedení 🌸
🌸 vytvořit si harmonický život. 🌸

Vydejte se na naplňující cestu do svého středu.
Objevíte zdroj své vnitřní moudrosti, kreativity a radosti ze života.

Co říkají účastnice:

 

„Více naslouchám své intuici a každý den prožívám intenzivněji – dny jsou pocitově delší, než bývaly.“

~Jitka Šerclová

Program byl pro mě impulzem uvědomit si, jaký život chci žít. Zároveň mě postrčil ke konkrétním činům! Pomohl mi štěstí žít, nikoli za ním jít. Doporučila bych ho všem, kteří cítí, že jejich život by chtěl vylepšit. Ať už zásadně nebo jenom trochu … Já chtěla jen trochu, ale výsledek je nakonec vysoce nad původním plánem :o) Blanka je skvělá koučka, gratuluji všem, kteří se rozhodnou absolvovat program s ní.
Soňa Placháúčetní poradkyně
Milá Blanko, jsem Vám velmi vděčná, že jsem v květnu 2016 mohla projít tímto programem. Každým dnem mne uchvacovala propracovanost, komplexnost a hloubka programu. Účast mi velmi pomohla uvědomit si a procítit, co je pro mě důležité, napojit se lépe na své pocity, více respektovat a přijímat sebe sama a své potřeby, být sama k sobě laskavější…
Šárka Valovámateřská dovolená
Kurz se mi dostal do cesty v momentu, kdy jsem udělala zásadní životní změnu a potřebovala jsem se zharmonizovat. Pomohl mi uspořádat si v sobě myšlenky, začít se dívat na svět, věci, situace, lidi kolem sebe a také hlavně na sebe sama jinýma očima a to tak, že jsem ve výsledku klidnější, spokojenější. Jak čas běží tak více a více vnímám signály svého těla. Více naslouchám své intuici a co je nejzásadnější - každý den prožívám intenzivněji, dny jsou pocitově delší, než bývaly, naplněnější :-)! Blanko, moc Vám děkuji! Kdo na sobě chcete alespoň trochu pracovat pro zlepšení svého života, budete si neskonale vděční, že jste do sebe ten čas i peníze investovali!
Jitka Šerclováfyzioterapeutka
Od programu jsem očekávala poznat směr svého života, více se k sobě přiblížit, jak se zbavovat starých bloků, být plna posilující energie a otvírat se všemu novému. To vše se stalo skutečností. Uvědomila jsem si, že Blančin Soul Coaching mi opravdu změnil směr života a naplnil jej harmonií. Blanka byla celé naší skupině vždy nablízku. Poradit, podat pomocnou ruku, podpořit, citlivě ukázat správný směr, to je pro ní samozřejmost. Pravidelně ráno jsem se těšila na nové zadané téma a tím obohacovat a intenzivně prožívat každodennosti. Kdo touží po harmonii ve svém životě, větším respektu k sobě i laskavosti, tak právě tento program je vaší startovní čarou.
Jana Schlosserovázdravotní sestra

 

„Cítím se neskutečně nabitá, milovaná, milující, vyzařující, prostě happy“.

Libuše Jandová

majitelka eshopu Mydlifík.cz

Zahájení programu:

15. dubna 2021

 

Jak bude program probíhat:

 • 1
  Přípravný týden (začíná 15.4.)
  Během kterého si vytvoříte svůj záměr a podniknete další přípravné kroky tak, aby vám 28denní program šel jako po másle a vaše výsledky byly maximální.
 • 2
  4 týdenní moduly (začínají 22.4.)
  Každý týden se zaměříme na jednu ze 4 oblastí celostního života – mentální, emocionální, duchovní a fyzickou. Pozveme si na pomoc přírodní elementy (Vzduch, Voda, Oheň a Země), tzv. 4 strážce životní rovnováhy.
 • 3
  Quest – integrace celého programu, spojení se svým středem
  Silná tečka, která zintegruje vše z 28 dnů a pomůže vám vidět sebe i celý svůj život v jeho úplnosti. Probíhá do 14 dnů po skončení 4. modulu v domácím prostředí nebo v přírodě. Rozsah si volíte sama v rozmezí 1 – 6 hodin.
 • 4
  28 denních motivačních mailů
  S popsáním aktivit daného dne, afirmací a mým osobním vzkazem či příběhem pro daný den.
 • 5
  Inspirativní webová členská sekce
  Která vás programem nejen den po dni provede, ale také naladí na 4 přírodní elementy (Vzduch, Vodu, Oheň, Zemi) jako zdroje osobní moudrosti a harmonie.
 • 6
  Skupinová podpora, sdílení a inspirace
  v rámci uzavřené skupiny na Facebooku. Prostor pro vás se ptát, sdílet svoje AHA momenty a čerpat inspiraci od ostatních žen. Spolu se členskou sekcí je to místo, kde vás budu osobně podporovat a odpovídat na vaše otázky.

Podmínkou účasti v programu byla v minulosti pasivní znalost angličtiny. To už neplatí – program je nyní přístupný pro všechny!

Všechny písemné materiály jsou nyní v češtině. Jediné, co zůstává PROZATÍM v angličtině, jsou denní audio meditace (které jsou bonusem k programu a nejsou nutné pro jeho úspěšné absolvování).


Možná si teď říkáte:

„Soul Coaching® je úžasný, chtěla bych do toho jít, ale jak můžu vtěsnat program v délce 28 dnů do svého už tak nabitého harmonogramu?“

Mám pro vás dobrou zprávu – tento program zvládne každý, kdo má chuť něco pro sebe udělat.

I kdybyste měla jen 5 minut denně, tak vám program pomůže ujasnit si priority, posílí vaše sebevědomí a přispěje k vnitřnímu klidu.

Esencí programu totiž je, že každý dělá jen tolik, kolik může :)

Je to proto možná jediný kurz, kde vás pochválí, když si ODPOČINETE a třeba vynecháte den či dva. Je to součást vytváření 9 posilujících návyků pro šťastný život, na které je tento program zaměřen.

 

V tomto programu se ZAMĚŘUJEME na to, co se PODAŘÍ.

Co se nezvládne, pouštíme za hlavu a neřešíme :)

Je nejen díky tomu velmi laskavý a pohodový, ale HLAVNĚ – je to skvělý trénink do života. Umět uznat, co jsem udělala, co je HOTOVO,  je klíčový předpoklad vnitřního klidu.

Soul Coaching® vám dává 28 dní možnost si tento návyk a mnoho dalších posilujících návyků vytvořit. 

Blanka Vun Kannon průvodkyně programem

Mým posláním je pomáhat ženám naladit se na své nitro a vytvořit si život, ve kterém jim bude dobře.

Napsala jsem knihu NÁVRAT DOMŮ(Smart Press 2019), jsem certifikovaná v USA jako Master lektor programu Soul Coaching® a poradce Feng Shui.

Soul Coaching® jsem přinesla do ČR v roce 2016, protože mně samotné nesmírně pomohl v návratu k sobě. Chci ho tedy zprostředkovat i všem ostatním, kteří touží žít jinak – celistvěji, radostněji, pohodověji, smysluplněji.

Bude mi velkým potěšením se s vámi setkat!

Čekají na vás ještě 3 hodnotné bonusy:

BONUS #1

28 audio nahrávek (anglicky)

Pomůžou vám naladit se na energii daného dne. Díky vizualizaci vám úkoly půjdou snadněji a vaše výsledky budou o to větší. Nahrávky fungují i v případě, že rozumíte anglicky jen trochu – klíčová je jejich energie a záměr, se kterým byly tvořeny.

Bonus v hodnotě 1270,- Kč získáváte ZDARMA.

BONUS #2

Manuál efektivního třídění věcí

Vytřídění toho, co už nepotřebujete, vám půjde s tímto manuálem jako po másle. Obsahuje praktické, snadno použitelné a málo známe tipy, jak se účinně zbavit nepotřebného, abyste se co nejvíce posunula za svými sny.

Bonus v hodnotě 190,- Kč získáváte ZDARMA.

BONUS #3

e-book Alchymie fotek ve vašem příbytku

Správně vybraná a vystavená fotka může změnit život k lepšímu. Naopak nevhodná fotka nás může udržovat v minulosti, kterou už nechceme žít. Tento průvodce světem fotek a jejich vlivu na energii domova vám ukáže málo známé souvislosti mezi fotkami a našimi životy. 

Bonus v hodnotě 190,- Kč získáváte ZDARMA.

A protože mi moc záleží, abyste měla z programu trvalé benefity, podpořím vás i po jeho skončení:

BONUS #3

7dílný průvodce Jak dál

Díky němu přenesete pozitivní návyky z programu do svého každodenního života.

Tento průvodce vám pomůže:

 • Pokračovat v komunikace se svou duší a řídit se svou intuicí.
 • Integrovat do svého každodenního života radost, vděčnost a naplnění.
 • Pokračovat v budování víry v sebe sama a odvahy jít za svými sny.

Jednotlivé díly průvodce vám postupně pošlu v průběhu 3 týdnů po skončení programu.

Bonus v hodnotě 690,- Kč získáváte ZDARMA.

A jaká je cena?

V zahraničí běžně tento program stojí 400 USD a více (tj. 9 000,- Kč a více).

Jsem moc ráda, že mohu nám doma nabídnout cenu mnohem příjemnější :)

Cena programu:

5 970,- Kč

Slovensko: 228,- EUR

za unikátní program, jediný v ČR a na Slovensku.

Záleží mi na vaší spokojenosti

Garance vrácení peněz 15 dní je samozřejmostí. Pokud zjistíte, že jste čekali něco jiného, že program pro vás není přínosný, pak Vám bez otázek vrátím peníze. Garance je 15 dní od zahájení programu (tedy do čtvrtku 29. dubna včetně).


Možná vás napadají otázky:

(Odpověď si zobrazíte klikem na otázku.)

Kolik času potřebuji denně programu věnovat?

Doporučuji jako minimum 15 minut denně. Celý program je 3stupňový, tzn. že každý den si volíte, zde děláte minimalistickou verzi, střední nebo maximalistickou. Reálně je dobré počítat s cca 30 minutami aspoň některé dny. A jsou dny, kdy se do toho ponoříte a věnujete své duši i několik hodin. Pro hodně zaneprázdněné ženy je připravená 5minutová verze programu. Takže je opravdu pro každého!

Co když některý den nebudu mít čas se programu věnovat? Neztratí na účinku?

Stává se docela často, že účastníci vynechají den i více. NIC SE NEDĚJE! Jednotlivé dny na sebe nenavazují... Důležité je pokračovat dál a NESNAŽIT SE DOHNAT uplynulé dny. V tomto programuje hraje velkou roli váš ZÁMĚR, který si stanovíte na začátku programu. Tento záměr má tak velkou sílu, že dělá zázraky a výsledky budete mít i v případě, že část programu vynecháte.

Nemám Facebookový učet, opravdu ho potřebuji?

Plně respektuji, že nemáte Facebookový účet. Buďte klidní – program pro vás bude stejně dobře fungovat! ALE – velmi se přimlouvám, abyste zvážili, zda jen pro tento 1 program si účet na Facebooku nezaložit (a po skončení programu ho klidně můžete zase zrušit). Facebook umožňuje velmi přátelskou, efektivní a rychlou komunikaci a bude to velký zdroj podpory pro všechny.

V termínu konání programu plánuji týdenní dovolenou, přesto bych se ho moc ráda zúčastnil/a. Má to cenu?

Ano, má! Já sama jsem svůj úplně první 28denní program absolvovala jen částečně – měla jsem té době dovolenou v délce 8 dnů. I tak jsem měla z programu obrovský užitek, např. mě inspiroval vydat se na cestu Feng Shui. V případě dovolené se zkrátka týden programu nebudete věnovat a po návratu budete pokračovat s celou skupinou v aktuálním dni.

Bude tento program letos probíhat ještě v jiném termínu?

V roce 2021 program probíhá pouze 1x a to právě teď na jaře. Další běh ještě naplánován není, ale dříve než v dubnu 2022 to nebude.

Chci se programu věnovat více než pár minut denně. Má mi co nabídnout?

Jednoznačně má! Program je tak bohatý, že můžete „jet opravdu naplno“ a věnovat mu třeba 6 hodin denně, pokud budete chtít. Jedná se o celostní program, který zahrnuje také třídění nepotřebných věcí, očistu domova a také volitelné kreativní aktivity (např. tvorba vision boardu, duchovní hole, intuitivní kreslení atd.)

Jsem momentálně v péči psychiatra. Je pro mě program vhodný?

Bohužel v tomto případě vás musím zklamat. Program není vhodný pro nikoho, kdo je v péči psychiatra. Tedy ani např. pro ženy s akutní poporodní depresí. Důvodem je velmi hluboké působení programu díky práci se 4 elementy a jeho celková intenzita. Napište mi e-mail, pokud si nejste jistá, zda váš současný zdravotní stav účast umožňuje.

Mám zájem o individuální koučink v průběhu programu. Je to možné?

Každému účastníku programu se s radostní věnuju v rámci skupiny. Tedy v rámci Facebookové skupiny a také v členské sekci, kde také můžete klást otázky, např. pokud nemáte Facebookový účet. Individuální spolupráce je možná po skončení programu.

Budu mít přístup do členské sekce i po skončení programu?

Samozřejmě ano! K programu nebo jeho částem se můžete kdykoli vrátit. Je poměrně běžné, že se účastníci postupně vrací k tématům, které chtějí hlouběji prozkoumat. Někdy si i celý program sami zopakují. Přístupy vám zůstávají napořád.

Vyřeší program všechny moje problémy? Budu po jeho skončení už jen pořád šťastná?

Pokud se budete programu alespoň trochu věnovat, tak vám můžu slíbit, že po jeho skončení budete šťastnější. Tj. že se začnou dít vnitřní změny, díky kterým budete život prožívat radostněji a smysluplněji. Budete mít vytvořený dobrý základ pro další pozitivní změny ve svém životě. Velmi pravděpodobně ale bude potřeba na sobě dál pracovat a k tomu vám dám po skončení návod (bonus JAK DÁL). Tedy nemůžu vám slíbit, že program odstraní úplně všechny nesoulady a problémy z vašeho života.

Co konkrétně se bude probírat v týdenních modulech?

4 týdenní moduly odpovídají 4 přírodním elementů – Vzduchu, Vodě, Ohni a Zemi. Každý z elementů odpovídá jedné ze 4 oblastí lidského života – mentální, emocionální, duchovní a fyzické. Program tedy prakticky posiluje a pročišťuje oblast životního nadhledu a svobody, intuice a zdravých vztahů, odvahy a sebevyjádření, životní stability a domova.

 

Program 4 týdenních modulů:

 

Máte nějaké další otázky?

Napište mi na: blanka@skola-harmonie.cz

Moc ráda vám odpovím. 

Online registrace již skončila.

Pro možnost se přidat napište email na:

blanka@skola-harmonie.cz

 

Šťastnější za 28 dní – Soul Coaching® 

Přidejte se!

Dejte sama sebe na 1. místo.
Máte jen jeden život – pojďte jej prožít harmonicky a s radostí v srdci.

Těším se na vás!

Blanka Vun Kannon

Jednoznačně doporučuji! Protože s tímto programem můžeme začít opravdu žít! Plně a vědomě, tady a teď, poznat sami sebe, svou duši, žít v souladu s ní...
Tatiana KociánováInženýr kvality pro systémy
Program mě nadchnul hned od prvního dne; po prvním skupinovém telefonátu jsem si zapsala: Mám radost, že jsem součástí. Program svou komplexností dokáže otevřít ty správné dveře v našich duších a nalézt životní harmonii. A za to Blance děkuji.
Hana Moravcovámanažerka
S větší lehkostí se zbavuji starých věcí, víc přemýšlím o tom, co jedinečného mi každý obyčejný den přináší, čemu věnovat svůj volný čas. Program je pro každého, kdo se nachází na nějaké životní křižovatce, ale i pro toho, kdo má pocit, že je to jen o rutině. Jsem si jistá, že se k myšlenkám z kurzu budu vracet a s vysokou pravděpodobností se v budoucnu zúčastním znovu.
Jana Berounskáfinanční manažerka
Přišlo jaro a já měla silný pocit, že chci uklízet. Že moje prostředí, ale i já sama potřebujeme vymést kouty. Do cesty se mi připletl 28denní program a to bylo přesně ono. Je založený na ryze praktických úkonech při úklidu a provětrávání domova podle Feng Shui. Tím ale také vede člověka srozumitelně a účinně k revizím vlastní duše. Po jeho dokončení jsem si uvědomila, jakou sílu má pravidelnost či každodennost, když opravdu chcete někam dojít. Člověk na sobě chce pracovat a touží po osobním rozvoji, ale často chybí vůle vytrvat v rytmu. Program 28 dní vás v rytmu udrží. Od nynějška chci tímto měsíčním programem procházet pravidelně, protože mi do života přinesl zázraky.
Tereza Boškovápřekladatelka z angličtiny
Pozvánka na program se mi objevila v mailu v době, kdy jsem měla pocit, že už opravdu musím dělat věci jinak. Změny se děly už během programu, některé věci najednou cítíte, že opravdu chcete udělat... I když nejsem úplně Facebookový typ, do skupiny jsem se v tomto případě přidala a motivovali mě ostatní. Koupila jsem si sešit a začala… Je to nový osobní přístup a ten mě už nepustil.
Petra Polednovábusiness development manažerka
Mě dal 28denní program odvahu ke změně. Odvahu k otevření svého vnitřního světa tomu vnějšímu a odvahu ke komunikaci. Občas se divím já, občas okolí J. Opravdu to za to stojí - vydat se za svou duší – ona ví. Síla a energie celé skupiny vás krásně vede. Stačí jen chvíli naslouchat ….. a pak uklízet a třídit. Venku i uvnitř sebe.
Sylva Adamcováasistenka a účetní

„Díky kurzu už nemusím do knih. Když něco řeším, zeptám se duše.“
~ Světlana Pošová ~

Od programu jsem očekávala, že se Duše dostane nad rozum a já se jí nechám vést. Přání se mi splnilo. Velmi dobře nyní rozpoznám, kdy ke mě hovoří Duše a kdy si spouští svou projekci mozek. Celých 28 dní jsem se cítila báječně. Vytřídila jsem půl bytu. Třídění zbožňuji - je to moje nejoblíbenější disciplína. Díky kurzu, když něco řeším, už nemusím do knih, ale zeptám se Duše , a vím, že mi poradí dobře. Tím jsem si posílila víru v sebe sama. Tento kurz mi vnesl do života pohodu, harmonii, jednoduchost... Program doporučuji každému, kdo chce žít podle svých představ. Je v něm obsaženo vše co potřebujeme k tomu, abychom mohli žít Životy plné Zázraků.
Světlana Pošováadministrativní pracovnice
Soul Coaching bol zlomový v mojom živote a povazujem ho za jednu z mojich najlepsich investicii – investicii do seba. Program bol pre mna vysoko transformacny. Neutralizovala som bloky, ktore mi branili dalsiemu rozvoju a naucila som sa rozoznavat vlastne emocie. No a asi to najdolezitejsie – zistila som, co je mojim zivotnym poslanim. Program nádherné prepojuje princípy Feng Shui, prírodné živly a ľudskú dušu. Blanka je skvela koucka a pocas celeho programu som v nej nasla obrovsku podporu a pomoc. S Blankou som stale v spojeni a som nesmierne vdacna za to, ze som ju mohla spoznat. Program doporucujem uplne vsetkym, ktory su pripraveny vstupit na cestu za svojou dusou.
Lucia Petrusovákonzultantka